Overige

Japanse leiders zinnen op wraak op mRNA-pushers voor het verminken en doden van kinderen – Nederlands ondertiteld

Overal ter wereld zwijgen regeringen, maar in Japan bereiden leiders zich voor op iets anders: wraak.

Nadat een golf van wetenschappelijke testen hun ergste angsten heeft bevestigd, noemen ze de wereldwijde vaccinatie agenda voor wat het is – een catastrofaal verraad van de mensheid… en in het bijzonder van kinderen.

Kinderen die nooit risico liepen op het virus… verminkt, zelfs gedood, door de mRNA uitrol.

Bron: The People’s Voice

Wees de eerste en start een discussie/gesprek over dit onderwerp:  https://friendhyve.com/forums/thread/330/Japanse-leiders-zinnen-op-wraak-op-mRNA-pushers-voor-het


Inmiddels staan er op Het Andere Nieuws ruim 7100 video’s waarvan bijna 1000 documentaires, welke bijna allemaal Nederlands ondertiteld zijn. Dus je hoeft je niet te vervelen op Het Andere Nieuws, en we zouden het waarderen als je ons onder de aandacht wil brengen bij familie/vrienden of platforms. Wat in mei 2021 is begonnen als een anti censuur site voor video’s, is uitgelopen op een site met heel veel informatie over allerlei onderwerpen. We hebben een hekel aan censuur! We hebben ook nog een uitnodiging: maak je zelf podcasts of ben je een schrijver, en zoek je ruimte om je podcast of verhaal publiekelijk te delen, misschien heb je wel al een site en zoek je samenwerking. Mail ons, we zijn altijd op zoek naar vernieuwingen en verbreding.

En als laatste: ken je onze nieuwe vrije social media hub FriendHyve al? Compleet vernieuwd en helemaal van deze tijd. Natuurlijk zonder algoritmes en advertenties. Jij bent jij! Zo simpel zien wij dat. Dus we zouden bijna schrijven: doe niet zo moeilijk en kom gewoon bij de club! En net als bij Het Andere Nieuws, vragen we ook bij FriendHyve niet om geld, maar om je actieve bijdrage om samen iets moois neer te zetten. Daar heeft de wereld en de mensheid behoefte aan.

Maak er vooral een mooie dag van!
Groetjes,
Team HAN

hetanderenieuws.nl

Frienhyve , klik en wees welkom!


Info, tips, meehelpen of meedoen?

Je podcast en/of artikel op Het Andere Nieuws?

We nodigen je uit!


Docu’s met Nederlandse ondertiteling? Op Het Andere Nieuws staan er inmiddels ruim 900! (Klik op de afbeelding)


Nieuw! Jouw video op HAN? Dump hem hier: https://t.me/dumpthevid


⇓ Volg ons ⇓

⇒ FriendHyve ⇐

Facebook
Facebook Backup
X
Gettr
MeWe
Signal – kanaal 1
Signal – kanaal 2
Telegram

⇓ Ben jij al censuurvrij op onze social media? ⇓

Het Andere Nieuws wordt mede mogelijk gemaakt door:

Brengt Service Naar Grote Hoogte

en

FriendHyve

The Free Social Hub

⇓ Deel dit artikel hier ⇓