Overige

Een schok voor de EU! Trump valt taboe aan: rassenhaat tegen blanken moet stoppen – Nederlands ondertiteld

Knaleffect in Washington: Trump valt een wereldwijd taboe aan! En hij zegt: De genocide op blanken in Zuid-Afrika moet stoppen! Dit voedt het debat in Duitsland en Europa: Waarom zijn inheemse mensen altijd alleen maar “tweederangsslachtoffers”? Waarom zwijgt iedereen over de mesmoorden?

De Zuid-Afrikaanse president Ramaphosa wil in de gunst komen bij Trump tijdens zijn bezoek aan het Witte Huis gisteren. Maar de Amerikaanse president laat een televisie binnenbrengen in de Oval Office en laat hem een video zien – een video waarin openlijk wordt opgeroepen tot het vermoorden van blanke boeren in Zuid-Afrika. ARD, ORF en de systeemmedia schrijven over “samenzweringstheorieën” omdat dit onderwerp hen koud liet.

Bron: AUF1

Wees de eerste en start een discussie/gesprek over dit onderwerp:  https://friendhyve.com/forums/thread/234/Een-schok-voor-de-EU-Trump-valt-taboe-aan-rassenhaat


Info, tips, meehelpen of meedoen?

Je podcast en/of artikel op Het Andere Nieuws?

We nodigen je uit!


Docu’s met Nederlandse ondertiteling? Op Het Andere Nieuws staan er inmiddels ruim 800! (Klik op de afbeelding)


Nieuw! Jouw video op HAN? Dump hem hier -> https://t.me/dumpthevid

⇓ Volg ons ⇓

⇒ FriendHyve ⇐

Facebook
Facebook Backup
X
Gettr
MeWe
Signal – kanaal 1
Signal – kanaal 2
Telegram

⇓ Ben jij al censuurvrij op onze social media? ⇓

Het Andere Nieuws wordt mede mogelijk gemaakt door:

Brengt Service Naar Grote Hoogte

en

FriendHyve

The Free Social Hub