Insider Olympische Spelen: Honderden kinderen gemarteld en gedood tijdens ‘satanische’ Spelen voor pedofielen van hoog niveau – Nederlands ondertiteld
More On kinderhandel
- Het leven in 2025 is enger dan welke horrorfilm dan ook: Neurolink baby’s komen er aan – Nederlands ondertiteld
- Canada begint met euthanasie van kinderverkrachtingsslachtoffers terwijl pedofielen vrijuit gaan - Nederlands ondertiteld
- Poetins Adrenochrome Task Force pakt ondergronds Israëlisch kinderhandelnetwerk op - Nederlands ondertiteld
- Klokkenluider HHS onthult de diepte van Amerika's kinderhandelcrisis - Nederlands ondertiteld
- Adrenochrome Taskforce redt honderden kinderen verhandeld door Marina Abramovic - Nederlands ondertiteld
Honderden kinderen zijn naar Parijs gesmokkeld voor het gestoorde plezier van de mondiale elite die zich in de Franse hoofdstad heeft verzameld voor de vierjaarlijkse Luciferiaanse viering van de Olympische Spelen.
Hoogwaardigheidsbekleders, politici, beroemdheden en royalty’s zijn vanuit de hele wereld overgevlogen, niet om mannen en vrouwen over een baan te zien rennen of een speer te zien werpen, maar om achter gesloten deuren deel te nemen aan de meest verdorven en misselijkmakende occulte rituelen op de vierjaarlijkse kalender van de elite.
Terwijl de mainstream media geobsedeerd is door de gebeurtenissen in het zwembad, op de atletiekbaan en op de turnmatten, is de pedofiele elite meer geïnteresseerd in deelname aan wat zij “Het Meest Gevaarlijke Spel” noemen, of simpeler, “De Jacht”.
Bron: The People’s Voice
—
Waar kun je Het Andere Nieuws volgen?
Natuurlijk op ons eigen censuurvrije media platforms:
Vriendenplek
FriendsPlace International
Wil je als organisatie, website of als vrije journalist ook deel uitmaken van het tegengeluid? Sluit je aan bij de Vereniging voor Vrije Journalisten. Meer dan 90 vrije media gingen je al voor. Meld je aan! https://vvj.nu/
Het Andere Nieuws is mede mogelijk gemaakt door:
&
