Mini Docu: Waarom bewustzijn onsterfelijk is | Het filosofische bewijs van leven na de dood – Nederlands ondertiteld
More On docu
- Docu: De ware oorsprong van Islam: van Abraham tot de opkomst van Mohammed - Nederlands ondertiteld
- Docu: De geschiedenis uitwissen? - Nederlands ondertiteld
- Interview: Jordan Maxwell - De kerk en religie willen niet dat je deze vragen stelt - Nederlands ondertiteld
- Docu: Onverklaarbare oude structuren op Mars: Wat verbergen ze? - Nederlands ondertiteld
- Docu-lezing: Je hart heeft zijn eigen hersenen - en de wetenschap bevestigt het nu - Nederlands ondertiteld
Is er leven na de dood? Deze documentaire onderzoekt een filosofisch argument dat suggereert dat het bewustzijn onsterfelijk is en dat leven na de dood bestaat in de vorm van “persoonlijke subjectieve continuïteit”.
Dit argument werd voor het eerst gepresenteerd door de filosoof Thomas Clark en is te vinden in zijn essay getiteld “Death, Nothingness, and Subjectivity.
Vandaag onderzoeken we de implicaties van dit argument, inclusief hoe het past bij het concept van “open individualisme”, zoals bedacht door de filosoof Daniel Kolak.
Bron: Meta Rising
Wees de eerste en start een discussie/gesprek over dit onderwerp: https://friendhyve.com/forums/thread/199/Waarom-bewustzijn-onsterfelijk-is-Het-filosofische-bewijs-van-leven-na
Info, tips, meehelpen of meedoen?
Je podcast en/of artikel op Het Andere Nieuws?
We nodigen je uit!
Docu’s met Nederlandse ondertiteling? Op Het Andere Nieuws staan er inmiddels ruim 800! (Klik op de afbeelding)
Nieuw! Jouw video op HAN? Dump hem hier -> https://t.me/dumpthevid
⇓ Volg ons ⇓
⇒ FriendHyve ⇐
Facebook Backup
X
Gettr
MeWe
Signal – kanaal 1
Signal – kanaal 2
Telegram
⇓ Ben jij al censuurvrij op onze social media? ⇓
Het Andere Nieuws wordt mede mogelijk gemaakt door:
Brengt Service Naar Grote Hoogte
en
FriendHyve
The Free Social Hub